حضور يهوديان در رأس هرم قدرت بزرگ سياسي، مالي و امكانات عظيم رسانه‌اي امروز دنيا موجب شده كه وقايع تاريخي را آن‌گونه كه مي‌خواهند به افكار عمومي مردم جهان القا نمايند و يكي از اين وقايع بحث برانگيز و مشكل ساز جهان امروز موضوع هولوکاست مي باشد.

هولوكاست (Holocaust) در لغت به معناى «همه سوزى» واژه اى يونانى است كه از دو كلمه Holos به معنى همه و Kaustus به معنى سوزاندن و نابود كردن تشكيل شده و اولين سند معتبر تاريخي از "هولوكاست" در فاصله ظهور حضرت مسیح(ع) تا بعثت پیامبر اسلام(ص) اتفاق افتاده و آيات ابتدايي سوره مباركه بروج نيز به اين فاجعه هولناك اشاره نموده كه خلاصه آن به شرح زير است:

"ذونواس" پادشاه یهودی یمن دستور اشغال نجران (در شمال يمن) را صادر نمود و در آنجا 20 هزار نفر كه به مسيحيت گرويده بودند و حاضر نشدند از اين دين الهي دست بردارند به بند كشيده شدند، اسرا تنها دو راه در پیش رو داشتند، یا از مسيحيت اعلام انزجار کرده و يهودي شوند و یا به خندق‌ها افتاده و در آتش سوزانده شوند.

در چندين محل گودال‌هايي بزرگ و عميق حفر شد و مملو از هيزم گرديد و پادشاه یهودی كه اعتقاد راسخ اين جماعت خداپرست را ديد و از اعلام انزجار آنها از وحدانيت الهي مأيوس شد دستور داد تمامي آنها را زنده به درون آتش انداختند و يا قطعه قطعه كردند و کودکان نیز به جرم آن که پدر و مادر آنها مسیحی بود‌ند در آتش خشم پادشاه و خاخام‌ها سوزانده شدند.

جلال الدين محمد مولوي در قرن هفتم هجري اين فاجعه انساني را به زبان شعر بيان كرده است:

یک شه دیگر ز نسل آن جهود/ در هلاک قوم عیسی رو نمود

گر خبر خواهی ازین دیگر خروج/ سوره بر خوان والسّما ذات البروج ...

 

هولوكاست عصر حاضر:

بعد از پایان جنگ جهانی دوم چند تن از اعضای آژانس بین‌المللی صهیونیست‌ها تحت مدیریت "رنه ساموئل سپرات" خاخام معروف فرانسوی، داستان موهوم کشتار 6 میلیون یهودی را جعل کرده و ادعا کردند که آنان در جریان جنگ جهانی دوم از سوی آلمان نازی به قتل رسیده‌اند! و نام این واقعه دروغین و ساختگی را "هولوکاست" نهادند! و از آنجا که می‌دانستند این ماجرای ساختگی با واقعیات انطباق نداشته و به آسانی قابل نفی و تکذیب است، در سال 1990 میلادی در فرانسه قانونی به تصویب رسيد که براساس آن هرگونه تردید درباره هولوکاست اعم از تردید درباره رقم ادعایی 6 میلیون یهودی کشته شده، وجود اتاق‌های گاز و ... جرم تلقی شده و انکارکننده به یكماه تا یکسال زندان و پرداخت 2 هزار تا 300 هزار فرانک جریمه نقدی محکوم ‌شود! بعدها با فشار آمریکا و آژانس صهیونیستی، این قانون در بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی نیز به تصویب رسید و در مجمع عمومى سازمان ملل نيز با تصويب قطعنامه اى، روز 27 ژانويه به عنوان روز يادبود هولوكاست نام گذارى شده و تاکنون دهها مورخ برجسته اروپایی و صدها استاد بلندآوازه و متخصص شناخته شده، ماجرای هولوکاست مورد ادعای آژانس صهیونیستی را دروغ محض و یک داستان جعلی دانسته‌اند و تمامی آنهایی که اروپایی بوده‌اند به دادگاه احضار شده و به زندان و جرایم نقدی محکوم شده‌اند!

امروزه صحنه‌هايي از هولوكاست در فلسطین مرتب در حال تكرار شدن است و اختلافش با هولوكاست قبل از اسلام شيوه انجام آن است که آوارگي ميليونها نفر و قتل‌عام گسترده خانواد‌ه‌هاي بي گناه با سلاح‌هاي ممنوعه و غير متعارف را در پی دارد.

در عصر حاضر جريان فراماسونري با محوريت يهود صهيونيست در رأس هرم برخي قدرت‌هاي برتر جهاني، سازمان ملل و ساير سازمانهاي بين‌المللي قرار گرفته و خود را نژاد برتر و ساير مردم جهان را درخدمت خود مي‌دانند.

«فراماسونری تشكیلات منظم جهانی است كه سعی بر سلطه بر اركان دولت‌های جهان و اكثر وجوه زندگی سیاسی اقتصادی و فرهنگی جوامع داشته و متأسفانه تا به امروز با موفقیت ادامه یافته و هدف نهایی آن ایجاد حكومت جهانی"شیطانی" و پیاده ساختن آن در سراسر جهان است. فراماسونری عمده تعلیمات خود را از حكومت طاغوتی و شیطانی مصر باستان، بنی اسرائیل و یهود كسب كرده و گرچه تعالیم اندكی نیز از بقیه حكومتهای الحادی گرفته، اما در هر صورت ردّ پای حكومت طاغوتی فرعونهای مصر باستان را می‌توان در سراسر تعالیم ماسونی یافت.»[1]

«در حقیقت تمام سازمانهای وابسته به سازمان ملل متحد ابزار دست فراماسونری آمریكا برای كوبیدن ملل مستضعف جهان می‌باشند!... دلیل دیگر كه ماهیت صهیونیستی سازمان فراماسونری جهانی را آشكار می‌كند، سروده‌های رسمی ماسونهاست كه در مراسم افتتاح لژها و سایر تشریفات مخصوص، همراه با موزیك خوانده می‌شود. این سرودها همگی از تورات اخذ شده كه طی آن بارها "یهوه صبایوت" را خداوند آدمیان شناخته و همه مردم را گوسفندان مرتع او لقب داده است.»[2]

فراماسونها با برنامه ريزي دراز مدت، آرزوي سيطره بر كل جهان را دارند و نام آن را "دهكده جهاني با ايجاد نظم نوين جهاني" ‌گذاشته‌اند، آنها براي رسيدن به اين آرزو از هيچ جنايتي فروگذار نيستند و مسلمانان را مانع اصلي نيل به اين آرزو در مقابل خود مي‌دانند؛ انجام جنايات ضد بشري در ميانمار، نيجريه، افغانستان، پاكستان، سوريه، عراق و... بر عليه اسلام و ايجاد اختلاف بين مسلمانان در همين راستا صورت مي‌گيرد و فلسطين مظلوم در كانون اصلي اين پيكارها قرار گرفته است.

رژيم اسرائيل بيش از 66 سال است كه در منطقه خاور ميانه با حمايت همه جانبه‌ي آمريكا با برخي كشورهاي غربي و عربي به پيكره جهان اسلام تحميل شده و تنها راه درمان اين پديده شوم را امام خميني(ره) زودتر از ديگران تشخيص دادند و گفتند اسرائيل يك غده سرطاني در ميان كشورهاي اسلامي است كه بايد از صحنه‌ي روزگار محو شود.

مقام معظم رهبري در ديدار با اعضاي مجلس خبرگان رهبري كه در تاريخ 18/12/1390 انجام شد فرمودند: در يك كشوري كسي به افسانه هولوكاست اعتراض مي‌كند، مي‌گويد قبول ندارم؛ او را به زندان مي‌اندازند، محكومش مي‌كنند كه چرا يك حادثه پنداري تاريخي را انكار مي‌كني!؟ همچنين ايشان در خطبه‌های نماز عید فطر امسال فرمودند: " آنچه امروز سردمداران رژیم صهیونیستی انجام می‌دهند یک نسل‌کشی است، یک فاجعه عظیم تاریخی است... مردمی محصور از همه طرف، در یک نقطه کوچک و محدود، دریا به رویشان بسته، مرزها تماماً به روی آنها بسته، آب آشامیدنی‌شان، برقشان، امکاناتشان غیرقابل اطمینان، همه از دشمنی دشمنان و از حمله دشمن و هیچکس هم به آنها کمک نمی‌کند؛ در مقابل یک دشمن مسلح خبیث بی‌رحمی مثل رژیم صهیونیستی و رؤسای پلید و خبیث و نجس آن ایستاده‌اند و مقاومت می‌کنند، این یک درس است."

والسّلام

 

نوشته: احمد شيرخاني

 

برخي از منابع مورد استفاده ديگر:

تفاسير الميزان، نمونه و نسيم حيات: آيات ابتدايي سوره‌ مباركه بروج

تفسير و نقد و تحليل مثنوي جلال الدين محمد مولوي : علامه محمدتقي جعفري، چاپ دوازدهم، ج1، صص 343 - 368

روزنامه كيهان: 12 مرداد 93، ص 2، سخنان حسين شريعتمداري[1] - خدای وهابیت : سید مجتبی عصیری، 1391، ص 71

[2] - فراماسونری : محمد خاتمی، چاپ ششم، صص 33 و 48

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اطلاعیه ها. . . .


سامانه ثبت موسسات فرهنگی قرآن و عترت (ع) 

نحوه عضویت در کانال اطلاع رسانی موسسه در نرم افزارهای تلگرام و واتس آپ

 

 

Save

 

عضویت خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه عاکفون و کسب اطلاع از فعالیتها و اخبار و آموزشهای آن نام و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید . توجه:عضویت خبرنامه رایگان است.