محفل انس با قرآن با حضور استاد طنطاوی

با توجه به رسالت انجمن قرآن و نهج البلاغه و انتظارات عموم مردم از این انجمن، انجمن قرآن و نهج البلاغه ثقلین با همكاري اداره اوقاف وامورخيريه وسپاه پاسداران استان  مركزي و به سفارش گروه محفل انس کمیته ارتباطات و اطلاع رساني تصميم به دعوت از قاري مصري استاد طنطاوي گرفت .

اين مراسم باحضور جمع كثيري از امت علاقمند و شيفته استماع كلام وحي در مسجد الزهراي اراك برگزار گرديد. قرائت قاری استانی ،آقای جدیدی در آغاز محفل جمع مشتاق و انبوه مردم را مهیای شنیدن قرائت آیات قرآن توسط قاری جهانی استادطنطاوی نمود. بعد از شنیدن صوت ملکوتی قرآن مراسم تواشیح برگزار شد و سپس سخنرانی توسط يكي ازمسئولين محترم سپاه پاسدارانقلاب اسلامي راجع به ماه مبارک رمضان واظهار خرسندی از دعوت دلها به شنیدن قرآن. حسن ختام مراسم محفل انس که در رمضان سال85 برگزار شد قرائت زیباوروح نواز قاری بین المللی استاد طنطاوی بود، که با جاری شدن کلام حق با صوت دلنشین ايشان دلها لرزید و اشکها جاری گشت.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اطلاعیه ها. . . .


سامانه ثبت موسسات فرهنگی قرآن و عترت (ع) 

نحوه عضویت در کانال اطلاع رسانی موسسه در نرم افزارهای تلگرام و واتس آپ

 

 

Save

 

عضویت خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه عاکفون و کسب اطلاع از فعالیتها و اخبار و آموزشهای آن نام و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید . توجه:عضویت خبرنامه رایگان است.