مراسم تکریم از معلمان قرآن کریم

 

همایش تکریم از معلمان قرآن کریم در هفته بزرگذاشت مقام معلم در اردیبهشت ماه سال85 برپا شد.
دراین مراسم که از سخنرانی مسئولین محترم و تلاوت قاری جوان استان مرکزی حاج حميد شاکر نژاد معنویت و شور خاصی به خود گرفت ،ازبیش از850 نفر از معلمان قرآن کریم تحلیل و به رسم یادبود هدایایی به تمام اساتید اهدا گردید. شایان ذکر است که این کتب منابع مسابقه کتابخوانی ویژه اساتید قرآنی بود که در همین مراسم فراخوانی گردید.
 

 

مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی:
ضمن عرض خیرمقدم به اساتید و گرامیداشت یاد و خاطر شهید مطهری و از معلمین قرآنی سطح شهر برای مطالعه آثار این استاد بزرگوار و پیروی از راه ایشان دعوت به عمل آوردند. دکتر قنبری از اساتید برجسته دانشگاه در سطح کشور:
اساتید قرآنی وظیفه خطیری را در انعکاس علوم قرآنی دارند. تدریس معلم باید خالص و براساس منابع و کتب و اسناد باشد،همچون پیامبر که قرآن را آنطور که به ایشان وحی شده بود ابلاغ می کردند وظیفه همه معلمان حفظ و صیانت از مطالب گوهر بار قرآن است.
مسئول انجمن قرآن و نهج البلاغه استان مرکزی:
بعد از معرفی انجمن و گزارش اهداف آن و برنامه های در دست اقدام از اصحاب وپژوهشگران قرآنی برای شرکت فعال در کنگره بین المللی کربلایی محمدکاظم ساروقی(ره) دعوت به عمل آوردند
.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اطلاعیه ها. . . .


سامانه ثبت موسسات فرهنگی قرآن و عترت (ع) 

نحوه عضویت در کانال اطلاع رسانی موسسه در نرم افزارهای تلگرام و واتس آپ

 

 

Save

 

عضویت خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه عاکفون و کسب اطلاع از فعالیتها و اخبار و آموزشهای آن نام و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید . توجه:عضویت خبرنامه رایگان است.