نشست مسئولین انجمن قرآن و نهج البلاغه با مدیر کل هماهنکی توسعه ترویج   فعالیت های قرآنی

اين جلسه در سالن جلسات اداره کل ارشاد اسلامی استان مرکزی در تاریخ85/2/31 جلسه ای با حضور  آقای دکتر علی خواجه  پیری،مدیر کل محترم دفتر ترویج فعالیتهای قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.این جلسه که قائم مقام ریاست  اداره کل ارشاد اسلامی استان مرکزی و مسئولین  انجمن قرآن و نهج البلاغه استان مرکزی نیز درآن  حضور داشتند؛ با هدف بررسی اهداف کمیته ها در رابطه با فعالیتهای قرآنی،پی گیری و مشخص شدن جایگاه،فعالیتهای قرآنی در سطح استان و کشور و تعیین تکلیف جدی برای برپایی کنگره مرحوم کربلایی کاظم ساروقی(ره) تشکیل شد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 357

مراسم تکریم از معلمان قرآن کریم

 

همایش تکریم از معلمان قرآن کریم در هفته بزرگذاشت مقام معلم در اردیبهشت ماه سال85 برپا شد.
دراین مراسم که از سخنرانی مسئولین محترم و تلاوت قاری جوان استان مرکزی حاج حميد شاکر نژاد معنویت و شور خاصی به خود گرفت ،ازبیش از850 نفر از معلمان قرآن کریم تحلیل و به رسم یادبود هدایایی به تمام اساتید اهدا گردید. شایان ذکر است که این کتب منابع مسابقه کتابخوانی ویژه اساتید قرآنی بود که در همین مراسم فراخوانی گردید.
 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 439

 

 

 

 

 محفل انس با حضور قاری بین المللی حامد شاکرنژاد

 

 

انجمن قرآن ونهج البلاغه استان مرکزی واداره اوقاف وامور خيريه استان مركزي محافل انس با قرآن کریم را به مناسبتهای مختلف در سطح استان برگزار نموده است .از جمله این محافل ،می توان به محفل انسی با حضور حاج حامد شاکر نژاد ،قاری ممتاز بین المللی شهر اراک اشاره کرد ،که در تاریخ 26 فروردین ماه سال 85 در امام زادگان آمنه خاتون و عبدالله (علیهم السلام)برگزار شد .

نظرات (0) کلیک ها: 464

محفل انس با قرآن با حضور استاد طنطاوی

با توجه به رسالت انجمن قرآن و نهج البلاغه و انتظارات عموم مردم از این انجمن، انجمن قرآن و نهج البلاغه ثقلین با همكاري اداره اوقاف وامورخيريه وسپاه پاسداران استان  مركزي و به سفارش گروه محفل انس کمیته ارتباطات و اطلاع رساني تصميم به دعوت از قاري مصري استاد طنطاوي گرفت .

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 483

نشست شورای سیاستگذاری کنگره بین المللی کربلایی کاظم

 

طرح کنگره بزرگداشت کربلایی کاظم ساروقی(روستایی امی و بی سواد که به یکباره حافظ کل قرآن کریم گردید)طرحی نه استانی بلکه ملی و فراگیر است تا همگان با این پدیده خارق العاده و آیت الهی که در قرن معاصر رخ داده ولی متاسفانه در زمان حیات خود به دلیل جو خفقان آلود آن روزگار ناشناخته ماند،آشنا شوند


ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 646

اطلاعیه ها. . . .


سامانه ثبت موسسات فرهنگی قرآن و عترت (ع) 

نحوه عضویت در کانال اطلاع رسانی موسسه در نرم افزارهای تلگرام و واتس آپ

 

 

Save

 

عضویت خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه عاکفون و کسب اطلاع از فعالیتها و اخبار و آموزشهای آن نام و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید . توجه:عضویت خبرنامه رایگان است.