جاذبه‌های اخلاقی آن حضرت، تواضع، محبّت، مهربانی، عفو و گذشت آمیخته با شجاعت و شهامت، دل‌ها را به سوی خود جذب می‌کرد و تلاش فوق العاده او در طریق هدایت و اصلاح مردم، چشم‌ها را به او متوجّه می‌ساخت.

آموزه‌ها و مولّفه های راهبردی در سیرهٔ نبوی

 اتقان نیوز: جاذبه‌های اخلاقی آن حضرت، تواضع، محبت، مهربانی، عفو و گذشت آمیخته با شجاعت و شهامت، دل‌ها را به‌سوی خود جذب می‌کرد و تلاش فوق‌العاده او در طریق هدایت و اصلاح مردم، چشم‌ها را به او متوجّه می‌ساخت.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 407

مهریه

توجه به ازدواج بر اساس موازین دینی و رعایت اصول فرهنگی یکی از اصلی‌ترین امور مورد تأکید اسلام است که نمونه بارز آن را در ازدواج حضرت علی علیه السلام و فاطمه سلام الله علیه مشاهده می‌کنیم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 514

پاساژگردی

دور دور کردن شکل‌های مختلفی دارد. نوعی از دور دور كردن با پای پیاده است كه میدان تاختن آن پاساژهای شیك و مدرن است. پاساژگردی، تفریح محبوب جوان‌های امروزی، با اینكه فصل نمی‌شناسد اما در فصل گرما تب داغ‌تری پیدا می‌كند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 499

روابط دختر و پسر در محیط دانشگاه

یک زمانی بود که در دانشگاه تنها درس و مباحثه و پرسش و پاسخ از اساتید مطرح بود و خلاصه هدف از دانشگاه رفتن عشق به درس خواندن بود اما این روزها به جای تحصیل علم و دانش شاهد صحنه های شرم آوری در دانشگاه ها هستیم...

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 399

بعد از ازدواج

تقریبا همه افرادی که ازدواج کرده اند، دوران مجردی و متاهلی را با هم مقایسه می کنند و معمولا دوران مجردی خود را با تفریحات، لذت ها و آزادی های بیشتر به یاد می آورند...

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 385

اطلاعیه ها. . . .


سامانه ثبت موسسات فرهنگی قرآن و عترت (ع) 

نحوه عضویت در کانال اطلاع رسانی موسسه در نرم افزارهای تلگرام و واتس آپ

 

 

Save

 

عضویت خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه عاکفون و کسب اطلاع از فعالیتها و اخبار و آموزشهای آن نام و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید . توجه:عضویت خبرنامه رایگان است.